Сила в правді

Навігація
Головна Новини ТОП-5 хвороб, які "підкосили" українців цієї весни

ТОП-5 хвороб, які “підкосили” українців цієї весни

ТОП-5 хвороб, які “підкосили” українців цієї весни
в Новини/Правда про здоров'я

Сімейний лікар Наталія Деменко розповіла, які хвороби найбільше дошкуляють українцям навесні та як від цього вберегтися.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель.

ГРВІ

В умовах погодних гойдалок іноді складно вгадати з одягом. Більшість схиляється до полегшеного його варіанту, тому ризикує легко дістати переохолодження.

А в такому випадку імунітет дає слабинку, роблячи організм чутливим до будь-якого роду вірусів.

Переносити ГРВІ на ногах не треба, адже наслідками можуть стати ускладнення у вигляді запалення легенів, гаймориту та ін.

Синусит

Для більшості – “тривалий нежить”, але насправді вже запалення придаткових пазух носа.

Це захворювання є ускладненням ГРВІ, і його супроводжують головні болі, в’язкі виділення з носа і загальне нездужання пацієнта.

Зрозуміти, що це саме синусит, не складно. Просто нахиліться вперед і затримайтеся на 2 секунди. Біль “вдарила” в голову? Можете не сумніватися вам пряма дорога до ЛОРа.

Швидше за все вам вже пора приймати антибіотики, протизапальні ліки і робити промивання гайморових пазух. Інакше можна дочекатися запалення зорового нерва або менінгіту.

Отит

Це хвороба любителів відкритих вікон, а також тих, хто не любить лікуватися або просто поспішив зняти шапку. Адже запальний процес у вусі частіше трапляється через переохолодження, протяги або попадання інфекції з сусідніх органів.

Отит проявляється гострим болем у вусі, особливо при натисканні на область під козелком, і вимагає спостереження у отоларинголога і своєчасного лікування, часто із застосуванням антибіотиків. Інакше наслідком може стати “поглиблення” запального процесу і порушення слуху.

Щоб запобігти отиту, уникайте перебування на протягах (біля відкритих вікон, під кондиціонером), а також своєчасно лікуєте нежить або хворе горло.

Бронхіт

Це не просто кашель. Це запальне захворювання бронхів, яке проявляється сильним нападом кашлю (сухим або вологим) і часто підвищенням температури (від 37.5 до 39 градусів).

Бронхіт вимагає ретельного комплексного лікування (протизапальні засоби, ліки від кашлю, часто – антибіотики, інгаляції та ін.), Інакше захворювання може перейти в хронічну форму або спровокувати ускладнення у вигляді пневмонії або астми.

Тому якщо ви “покашлює” більше трьох днів, не ризикуйте – звертайтеся до лікаря.

Цистит

І тут знову винне переохолодження. При чому, страждають не тільки любителі посидіти на холодній землі, а й ті, хто вирішити перевзутися в легке взуття передчасно.

Так, пацієнта досить швидко після переохолодження (при чому, дуже навіть несуттєвого), починають турбувати ниючі болі в попереку і періодичні тягнучі неприємні відчуття внизу живота.

Крім того, цистит видають часті позиви до сечовипускання, які супроводжуються ріжучими болями.

Нагадаємо, вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичного всім буряка. За висновками експертів, регулярне вживання буряка в сирому і вареному вигляді  значно покращує здоров’я.

Раніше вчені назвали мандарин найкориснішим фруктом, особливо для курців. Цей фрукт містить велику кількість бета-криптоксантину, який здатний блокувати ріст ракових клітин і захищати організм від онкологічних захворювань.

Також лікарі розповіли про чудодійні властивості авокадо. Цей фрукт містить багато вітамінів, мінералів і корисних для людського організму кислот.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: