Цей напій допомагає в роботі творчим людям

Цей напій допомагає в роботі творчим людям
в Новини/Правда про здоров'я

Вчені з Пекінського університету провели дослідження на предмет визначення факторів, що впливають на креативність в творчій роботі. З’ясувалося, що вживання чорного чаю сприяє креативному мисленню.

У дослідженні взяли участь 50 добровольців, які були розділені на дві групи, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на newsyou.

Всім учасникам пропонувалося вигадати незвичайний і цікавий дизайн для будівельних блоків, а також запропонувати свій варіант назви ресторану. При цьому добровольці з першої групи перед експериментом випили по півсклянки води, а з другої – чашку чорного чаю.

Ступінь креативу проекту кожного з учасників оцінювалася іншими добровольцями.

З’ясувалося, що під час роботи над першим завданням учасники першої групи, які пили чай, показали 6,54 бала, а ті, хто пив воду – 6,03 бала.

У другому завданні результати розташувалися 4,11 до 3,78 відповідно. Таким чином, уклали дослідники, одна чашка чаю перед творчою роботою сприяє креативності мислення, а також допомагає підняти настрій.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, австралійські вчені стверджують, що не варто споживати каву відразу після пробудження. Кава викликає звикання та бадьорить організм, діючи як холодний душ. Але пити чашку ароматного напою з самого ранку не рекомендують, бо через концентрацію гормону стресу – кортизолу – бажаного ефекту не буде. 

Нагадаємо, що британська чайна компанія “Newby Teas” здійснила дослідження щодо впливу чаю у пакетиках на організм людини. Виявилося, що ризик існує, він залежить від цінової категорії товару різних сортів. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...