Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Удар по Сирії: генерал розповів, чим оборонявся Дамаск

Удар по Сирії: генерал розповів, чим оборонявся Дамаск

Удар по Сирії: генерал розповів, чим оборонявся Дамаск
в Закордонна правда/Новини

Представник Міністерства оборони Росії Ігор Конашенков розповів про те, що в ході атаки на Сирію західні союзники (США, Великобританія і Франція) використовували 103 ракети і керовані авіабомби. Про це йдеться в заяві представника відомства, передає РБК.

За словами Конашенкова, для знищення ракет Дамаск застосував створені в СРСР системи С-200, С-125, «Оса», «Квадрат», «Бук» і «Стріла», а також розроблену в Росії систему «Панцир».

«З «Панцира-С1» випущено 25 ракет, вразили 23 мети. «Бук» – випущено 29, вразили 24 мети. «Оса» – випущено 11, вразили п’ять цілей. С-125 – випущено 13, вразили п’ять цілей. «Стріла-10» – випущено п’ять, вразили три мети. «Квадрат» – випущено 21, вразили 11 цілей. С-200 – випущено вісім ракет, цілей не вразили», – заявив він.

Генерал нагадав, що удари 14 квітня планувалося нанести по «трьом сирійським об’єктах». «Тобто по 30 і більше крилатих ракет і ракет класу «повітря-земля» на кожну ціль», – додав він.

Рештою цілями коаліції стали аеродроми сирійської армії в різних районах. На них були спрямовані 73 ракети, з яких 66 були збиті.

Раніше повідомлялося, що в результаті ракетного удару по Сирії була зруйнована клініка раку.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: