Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українцям хочуть підвищити пенсії до кінця року

Українцям хочуть підвищити пенсії до кінця року

Українцям хочуть підвищити пенсії до кінця року
в Новини/Соціальна правда

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що українцям варто очікувати підвищення пенсій за умови, що надходження у бюджет Пенсійного фонду протягом 2018 року будуть зростати.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “BusinessUA”.

Кабінет Міністрів України повідомив, що надходження в Пенсійний фонд за перший квартал поточного року склали на 2 мільярди гривень більше, ніж планували. Це гарна нагода збільшити пенсійні виплати. Розенко зазначив, що до 1 травня обов’язково зростуть пенсії для українських військовослужбовців.

“У 2018 року ми плануємо здійснити додаткові заходи щодо збільшення розмірів пенсій в Україні. І, якщо така тенденція збережеться, ми вийдемо з новими ініціативами щодо підвищення пенсій в 2018 році”, – заявив віце-прем’єр-міністр.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, на електроенергію, яку отримують із відновлюваних джерел, будуть вводити нову систему формування тарифів. Замість “зеленого тарифу” планують впроваджувати аукціонну модель. 

Нагадаємо, що в уряді вирішили відтермінувати анонсоване раніше підвищення мінімальної заробітної плати до 4 200 гривень, бо в державному бюджеті банально не вистачає грошей. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: