Сила в правді

Навігація
Головна Економічна правда В Україні по-новому формуватимуть тарифи на світло

В Україні по-новому формуватимуть тарифи на світло

В Україні по-новому формуватимуть тарифи на світло
в Економічна правда/Новини

На електроенергію, яку отримують із відновлюваних джерел, будуть вводити нову систему формування тарифів. Замість “зеленого тарифу” планують впроваджувати аукціонну модель.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Реаліст”, нині відновлювана енергетика, зокрема, сонячні електростанції, діють за єдиним тарифом – 0,15 євро за кіловат на годину. Нова модель розробляється з метою попередження появи надлишкових потужностей та здешевлення вартості електроенергії для кінцевого споживача.

“Ми пропонуємо, щоб потенційні інвестори пропонували свою ціну, по якій вони готові були б постачати електроенергію після реалізації проекту. Головна ідея в тому, щоб за рахунок конкуренції проектів відбулося зниження вартості енергії, що поставляється”, – поділився думками Шевкі Анджунер, директор представництва Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні.

Як раніше інформувала “НАРОДНА ПРАВДА”, найбільшу зарплату мають радники міністра внутрішніх справ і міністра юстиції – 21-27 тисяч гривень щомісяця, а також міністра фінансів – близько 20 тисяч гривень. 

Додамо, що народний депутат Олександр Онищенко планує скоро презентувати обіцяну книгу про президента України Петра Порошенка. Автор повідомив, що вона отримала назву “Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора”.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Економічна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: