Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Антиурядові протести в Єревані переросли в безлади

Антиурядові протести в Єревані переросли в безлади

Антиурядові протести в Єревані переросли в безлади
в Закордонна правда/Новини

Ще з 31 березня в Єревані проходять масові протести проти можливого прем’єрства третього президента Сержа Саргсяна. У понеділок, 16 квітня, протестуючі перекрили рух на проспекті Баграмяна в Єревані.

Зіткнення почалися після того, як глава опозиційної партії Вірменії “Громадянський обов’язок”, депутат Нікол Пашинян попросив поліцейських пропустити його і численних прихильників до будівлі парламенту, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на zn.ua.

Правоохоронці відмовилися, заявивши, що тільки Пашинян і колеги по фракції можуть пройти в будівлю Національних зборів, інші протестувальники не мають права. Після цього Пашинян і демонстранти почали проривати кордон поліції, в результаті чого відбулися зіткнення.

Учасники протесту намагалися заблокувати рух метрополітену і влаштували акцію на станціях “Єрітасардакан” і “Площа Республіки”. Молоді люди лягай на землю між вагонами і платформами, щоб блокувати рух поїздів. Поліцейським вдалося умовити прихильників депутата Нікола Пашиняна дозволити вагонам продовжити рух.

Нагадаємо, що в Вірменії проведена конституційна реформа, в результаті якої республіка перейшла від президентської до парламентської форми правління. Перші після реформи вибори прем’єр-міністра, який отримує широкі повноваження, призначені в парламенті на 17 квітня.

Правляча Республіканська партія Вірменії 14 квітня висунула на пост прем’єр-міністра Сержа Саргсяна, який з 2008 по 2018 роки обіймав посаду президента.

Нагадаємо, Вірменія відмовилася надавати офіційний статус російській мові.

Раніше ми повідомляли, що на Донбасі кавказці жорстоко побили росіян.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: