Сила в правді

Навігація

Чемпіонат Європи зі стрибків на батуті: українські легкоатлети здобули бронзу (відео)

в Новини/Спорт

Українські акробати здобули кілька комплектів бронзових нагород чемпіонату Європи зі стрибків на батуті, який завершився у столиці Азербайджану Баку. Про це повідомляє кореспондент НАРОДНОЇ ПРАВДИ.

Наші дівчата, Світлана Малькова та Наталія Москвіна, підкорили п’єдестал континентальної першості у синхронних стрибках.

Фінальний виступ українки завершили з результатом 44.250 бали.

У цій дисципліні тріумфували представниці Білорусі – 49.750. Срібні медалі у господарів змагань, дуету з Азербайджану – 47.000 бали.

Не пасли задніх і представники сильної статі: бронзові медалі у командному турнірі завоювала чоловіча збірна України у складі Антона Давиденка, Миколи Просторіва, Дмитра Собакара та Артема Савченка. Їх підсумковий результат 171.380 бали.

Разом із дорослими змаганнями в Баку пройшов і чемпіонат Європи серед юніорів, у якому Україна також завоювала бронзові нагороди в чоловічому турнірі на акробатичній доріжці.

Українці Іван Чуприна, Михайло Лесишин, Олег Мазурик і Богджан Семашкін стали третіми з результатом 100.200. “Золото” вибороли британці (107.800), “срібло” – росіяни (101.100).

У загальнокомандному заліку нагороди найвищого ґатунку виборола збірна Росії (5-4-2). На другому місці команда Білорусі (4-2-0). Трійку лідерів європейської першості зі стрибків на батуті замкнула збірна Великобританії (3-2-1).

Наступний чемпіонат Європи з цього виду спорту відбудеться у 2020 році, в шведському Гьотеборзі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.