Сила в правді

Навігація
Головна Новини Гройсман випрошує у депутатів побільше повноважень

Гройсман випрошує у депутатів побільше повноважень

Гройсман випрошує у депутатів побільше повноважень
в Новини/Політична правда

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, уряду не вистачає повноважень, щоб вирішувати актуальні питання.

Про це він заявив 17 квітня під час суспільно-політичного форуму реанімаційного пакету реформ “Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду”, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Укрінформ”.

“Повноважень у уряду набагато менше, ніж ті завдання, які стоять перед виконавчою владою та урядом України. Тут потрібно працювати і над змінами до закону про Кабінет міністрів України“, – сказав Гройсман.

Він зазначив, що також потрібні зміни до Конституції.

На його думку, це забезпечать розподіл повноважень в частині децентралізації, і взагалі призведе законодавство до чіткого розподілу сфер відповідальності та повноважень.

За словами прем’єра, в Україні дуже “зарегульоване законодавство, старі, досить складні процедури законотворення”. “Разом з тим, законодавство України не визначає загальні рамки і визначення, а детально прописує всі кроки, унеможливлює більш динамічну дію виконавчої влади”, – заявив Гройсман.

Він додав, що потрібен дуже серйозний діалог з точки зору зміни цієї моделі.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в США вдруге відмовили Юрію Луценку у зустрічах з високопоставленими американськими чиновниками і не допустив його на свій літак. Метою його візиту нібито були переговори про просування в тамтешніх політичних колах про його призначення на пост прем’єр-міністра України.

також ми повідомляли, що Адміністрація Президента України розробила план усунення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: