Сила в правді

Навігація
Головна Новини Кремль вже визначився, коли Дума проголосує за контрсанкціі

Кремль вже визначився, коли Дума проголосує за контрсанкціі

Кремль вже визначився, коли Дума проголосує за контрсанкціі
в Новини/Політична правда

Спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін заявив, що перше читання законопроекту про санкції Росії щодо США і “країн, що підтримують антиросійську політику”, пройде в Держдумі РФ 15 травня.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на DW.

Він повідомив, що депутати обговорять документ з експертами, а “рішення, які будуть прийняті, будуть прийняті дуже відповідально”.

Законопроект “Про заходи впливу (протидії) на недружні дії Сполучених Штатів Америки та (або) інших іноземних держав” був внесений до Держдуми 13 квітня. Він передбачає “заборону або обмеження” на роботу в Росії для громадян США та інших держав, які дотримуються такої ж політики, в тому числі висококваліфікованих фахівців.

Пропонується призупинити міжнародне співробітництво РФ і російських підприємств з США та іншими державами в авіабудуванні, ракетній галузі і атомній сфері. Крім того, передбачені обмежувальні заходи, пов’язані із закупівлею IT-технологій з США та інших країн.

Планується обмежити ввезення в Росію зі США алкогольної і тютюнової продукції, сільгосппродукції, сировини, медикаментів і харчових продуктів. Російський уряд розробить механізми заміщення цих товарів на ринку. Крім того, пропонується дозволити російським фірмам виробляти товари без дозволу правовласників в США та інших країнах.

Нагадаємо, курс долара США і євро на тлі нових санкцій по “кремлівському списку” значно зросли і продовжують зростати.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: