Сила в правді

Навігація
Головна Новини Крим втратив один зі скандальних островів

Крим втратив один зі скандальних островів

Крим втратив один зі скандальних островів
в Новини/Політична правда

Окупанти Кримського півострова прийняли рішення про передачу у власність Росії частини коси острова Тузла, де проходить Керченський міст через протоку. Тобто всіма землями населених пунктів та транспортом, що знаходиться за адресою Республіка Крим, місто Керч, Коса Тузла, буде розпоряджатися РФ.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Обозреватель”.

“Здійснити безоплатну передачу з власності республіки Крим в федеральну власність земельної ділянки площею 6 530 квадратних метрів з кадастровим номером 90:19:010119:62”, – йдеться у рішенні незаконного “кримського правління”.

Рішення було прийняте на основі “договору” про безоплатне користування землями від 5 березня 2018 року, який був укладений між “міністерством майнових та земельних відносин півострова” та керівництвом федеральних автодоріг “Тамань”. Він передбачав передання земель для “потреб будівництва федерального об’єкту”.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, колишній заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України Ігор Романенко наголосив, що побудова Керченського мосту, який поєднає Росію та окупований Кримський півострів, має чимало цілей.

Нагадаємо, що, на думку російського блогера Слави Рабиновича, новий пакет санкцій, які Сполучені Штати готують проти РФ, націлені якраз на пришвидшення падіння режиму президента Володимира Путіна, а обвал економіки країни лише прискорить процес. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: