Сила в правді

Навігація
Головна Новини Матіос зібрався судитися з Муженко: названі причини

Матіос зібрався судитися з Муженко: названі причини

Матіос зібрався судитися з Муженко: названі причини
в Новини/Соціальна правда

Заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос подав до суду на начальника Генерального штабу Віктора Муженка.

Матіос зазначив, що Генштаб незаконно заборонив військовим прокурорам відвідувати місця дислокації військових частин і з’єднань без письмового дозволу. Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Українські Новини.

“Я подав позов до суду, який і повинен з’ясувати, чи правомірні дії Генштабу або не правомірні”, – заявив головний військовий прокурор.

Відповідачем в даному процесі виступає Муженко та юридичне управління Генштабу.

Матіос підкреслив, що в тільки в минулому році завдяки роботі військових прокурорів у військових частинах вдалося притягнути до кримінальної відповідальності у вигляді гауптвахти 630 і до адміністративної відповідальності – 1 300 військовослужбовців.

Нагадаємо, раніше військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що олишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко танцює у синіх штанцях в російському Сочі на вечірках, а в Москві проводить засідання з бізнес-партнерами.

Також Матіос, коментуючи прийняття судової реформи, заявив, що більшість народних обранців, які пишуть закони стосовно правоохоронців, юридично безграмотні.

Окрім того, курсантів Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба годують їжею з черв’яками і тарганами. Відповідні фото в Facebook оприлюднив головний військовий прокурор України Анаталій Матіос.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: