Названо причину всіх хвороб

Названо причину всіх хвороб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Гарне самопочуття безпосередньо залежить від захисних сил організму. Для цього необхідно укріплювати імунітет: вести здоровий образ життя, повноцінно харчуватися та здійснювати фізичну активність. Однак, часто цього недостатньо. Хвороби можуть виникати через стреси та емоційні потрясіння.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Здоров-Інфо”, імунітет людини відповідає за всі процеси, що відбуваються в організмі. Послаблення імунітету викликають часті стреси, які підривають його захисні сили.

Американські вчені довели, що організм реагує на стресову ситуацію, посилаючи імпульси до мозку про порятунок. Тому наднирники продукують гормони кортизол, адреналін та норадреналін, які наносять серйозний удар на імунну систему організму. Її клітини руйнуються, що веде до послаблення захисних функцій та пришвидшення процесів старіння.

Часто людина поповнює запаси енергії через споживання смачної їжі. Тут варто пам’ятати про те, що корисними будуть фрукти та горіхи, а не цукерки та тістечка. Важливо відрегулювати свій режим дня та не забувати про медитацію.

Як раніше писала “НАРОДНАЯ ПРАВДА”, життя наповнене стресами та емоційними потрясіннями. Однак боротися з ними можна навіть завдяки правильному харчуванні. Фахівці стверджують, що ефективним засобом для боротьби з депресією будуть яскраві овочі та фрукти, креветки і спеції. 

Додамо, що стреси трапляються у житті кожного. Однак, дехто з ними справляється з легкістю, а інші отримують затяжну депресію. В результаті навіть незначний шум сусідів викликає нервовість і обурення. 

Джерело: Народна Правда