Сила в правді

Навігація
Головна Новини Обдерті стіни і облущені двері: в яких умовах лікують на Київщині

Обдерті стіни і облущені двері: в яких умовах лікують на Київщині

Обдерті стіни і облущені двері: в яких умовах лікують на Київщині
в Новини/Соціальна правда

У населеному пункті Українка на Київщині умови лікування в інфекційному відділенні жахають. У палатах обдерті стіни та облущені двері, у санвузлі двері зі старого брудного матрацу. Мила та інших засобів гігієни немає.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Факти.ICTV”.

У приміщенні міської лікарні замість стерильних умов грибки на стінах, вода на підлозі та розбиті унітази. Крім того, у приміщенні холодно, всі меблі поламані, оскільки тут ще з радянських часів.

Пацієнти розповідають, що всі засоби гігієни, ліки та інше купують самі. Працівники інфекційного відділення зізнаються, що будівлі вже 40 років, потрібен ремонт, але коштів Обухівська районна державна адміністрація не виділяє.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, зупинка декларації з сімейним лікарем, який надає первинну медичну допомогу, передбачена Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 березня 2018 року. 

Нагадаємо, що з 2 квітня стартувала національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї”, коли українці зможуть підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром. 

 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: