Сила в правді

Навігація
Головна Новини Радзіховський розповів про перспективи Третьої світової

Радзіховський розповів про перспективи Третьої світової

Радзіховський розповів про перспективи Третьої світової
в Новини/Політична правда

У відповідь на гіпотетичний удар США по системам ПРО Росії в Сирії Кремль міг би відповісти симетричним ударом, і це “ще один сюжет наближення до термоядерної війни”.

“Але один крок і повномасштабна термоядерна війна – це дві абсолютно різні речі”, – сказав російський журналіст Леонід Радзіховський. Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Обозреватель.

За його словами, “удар Росії у відповідь” – це дуже загальна формула. Що значить – удар по ППО? Важливі конкретні речі: по яким системам ППО, з якими жертвами, наскільки росіян про це попередили? Це безпредметна розмова, це приблизно як сказати: “він поранений”. Йому складаним ножем палець попсували або шрапнель в живіт потрапила. І те, і інше – рана”, – зауважив журналіст.

Він допустив, що “росіяни могли б завдати симетричного удару по якимось системам ППО, які знаходяться в Сирії”.

Проте, “уявити собі, що відразу почалася б Третя світова війна з масовим запуском міжконтинентальних ракет з ядерними боєголовками на всі боки – це, по-моєму, абсолютно неймовірно”, – переконаний Радзіховський.

Журналісти запитали: “Чи допускаєте ви, що є певні больові точки, певна критична маса дій, які можуть привести до масштабного удару Росії?” “Якби такої маси не було, то навіщо взагалі потрібні ракети? Для сміху, чи що? Порадіти? Природно, термоядерні ракети виробляються за шалені гроші не просто, щоб тягати по площі їх дерев’яний макет”, – визнав він.

Разом з тим він запевнив: логіка військових професіоналів з обох сторін – “що Меттіса, що Герасімова” – відмінна від логіки безвідповідальних журналістів. “На відміну від них, кидатися фразами про армагеддон вони не будуть”, – сказав Радзіховський.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на думку спецпредставника США по Україні Курта Волкера, ракетний удар по Сирії не відгукнеться на Донбасі.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: