Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Росія знову зганьбилася з підготовкою до Мундіалю

Росія знову зганьбилася з підготовкою до Мундіалю

Росія знову зганьбилася з підготовкою до Мундіалю
в Закордонна правда/Новини

У Росії в ході підготовки до проведення чемпіонату світу з футболу стався конфуз з туалетом. Зокрема, приводом стало фото зі стадіону “Волгоград Арена”.

Знімок розповсюдило видання V1.ru, а потім незабаром видалило. Але світлину вбиральні з унітазами, між якими немає санітарних перегородок, оприлюднив актор та волонтер Мирослав Гай у соціальній мережі Фейсбук, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Обозреватель.

Справжність фото вже підтвердив підрядник арени.

Росія знову зганьбилася з підготовкою до Мундіалю

“Так, це дійсно фото зі стадіону “Волгоград Арена“. Фото вбиральні було зроблено в той момент, коли в ній ще не були встановлені перегородки. Всі жіночі та чоловічі вбиральні на стадіоні передбачають наявність перегородок і дверей відповідно до прийнятих норм і вимог, у чому скоро зможуть переконатися гості стадіону, які потраплять на тестові матчі”, – розповіла представник управління корпоративних комунікацій групи компаній “Стройтрансгаз” Аля Першина радіостанції “Говорить Москва”.

Користувачів соцмережі потішило фото туалету на стадіоні, які не забарилися з уїдливими коментарями.

Росія знову зганьбилася з підготовкою до Мундіалю Росія знову зганьбилася з підготовкою до Мундіалю Росія знову зганьбилася з підготовкою до Мундіалю

Нагадаємо, у Росії побудували стадіон до ЧС-2018 з досить дивними трибунами.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: