Сила в правді

Навігація
Головна Новини Савченко пройшла перевірку на поліграфі

Савченко пройшла перевірку на поліграфі

Савченко пройшла перевірку на поліграфі
в Новини/Політична правда

У найближчі дні експерти мають визначитися з попередніми висновками і прийняти рішення про необхідність продовження експертизи.

Про це повідомив журналістам адвокат Надії Савченко, Олег Соловей, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Наразі процедуру проходження Надією Савченко поліграфа завершено. Експерти ще не дали остаточних висновків щодо цього питання, і остаточно експертизу, якщо можна так сказати, не закрили. Протягом двох днів експерти пообіцяли повідомити про їхні висновки”, – сказав Соловей.

Адвокат пояснив, що експерти поки взяли паузу на два дні і або вважатимуть, що їм більше немає необхідності ставити питання Савченко і продовжувати експертизу, або ця процедура ще може бути продовжена.

Він вказав, що питання, підготовлені захистом Савченко в ході експертизи на поліграфі, їй просто не ставили, і причини цього не пояснювали. При цьому адвокат сказав, що поки нічого оскаржити, тому що немає ніяких висновків від експертів. “Я і Надія Вікторівна заявили про своє обурення з цього приводу. Експерти сказали, що якщо процедура закінчиться, то вони обов’язково ці питання поставлять. На сьогоднішній день вони навіть не використовували ті запитання, які були підготовлені обвинуваченням”, – сказав Соловей.

Адвокат також зазначив, що, незважаючи на певні спроби “розхитати її стан”, Савченко протягом всієї процедури залишалася “абсолютно спокійною і впевненою в собі”.

Як відомо, 23 березня Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою народному депутату України Надії Савченко терміном на 59 діб, – до 20 травня 2018 року.

Також нагадаємо, що Надія Савченко не погодилася надати слідчим зразки голосу та біоматеріал для подальшого проведення ДНК-тестів. Як пояснила Савченко, вона не погодилася на аудіоідентифікацію через те, що її голос можна почути “де завгодно”. 

Як відомо, 15 березня  український парламент виключив позафракційного нардепа Надію Савченко з комітету з питань національної безпеки і оборони.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: