Сила в правді

Навігація
Головна Новини Ці продукти змусять ваш мозок працювати

Ці продукти змусять ваш мозок працювати

Ці продукти змусять ваш мозок працювати
в Новини/Правда про здоров'я

Поживна їжа для нашого розуму і пам’яті – це фрукти і овочі. Особливо корисна брокколі, адже в ній багато вітаміну К і бору, дефіцит яких призводить до зниження активності мозку.

Також дуже корисно їсти яблука – вони захищають мозок від оксидантного стресу, що призводить до втрати пам’яті і зниження інтелекту, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на healthystyle.info.

У какао-бобах містяться поліфеноли (потужні рослинні антиоксиданти) і мінерали, які покращують кровообіг і відповідають за швидкість реакції і пам’ять. Крім того, какао-боби захищають мозок від окислювальних процесів, що призводять до хвороби Альцгеймера.

Риба давно відома своїми корисними властивостями. Все тому, що в ній багато жирних кислот омега-3, завдяки яким мозок працює краще. А ще в рибі багато вітамінів A, D, E, а також заліза, фосфору, кальцію, магнію, цинку і селену, необхідних для підтримки активності мозку.

Для енергозабезпечення мозку дуже важливий вітамін Е, якого багато в горіхах. Він захищає клітинні мембрани від ушкоджень і активізує розумові процеси.

Нагадаємо, вчені з Жіночої лікарні Брігама у США провели дослідження, в результаті якого з’ясувалося, що тривога і депресія є першими ознаками хвороби Альцгеймера.

Нагадаємо, не тільки людина піддається хворобі Альцгеймера. Виявляється, ця недуга вражає і дельфінів. Вчені знайшли в мозку диких дельфінів амілоїдні бляшки і нейрофібрилярні клубки — дві ознаки цієї хвороби.

Також нагадаємо, з роками мозок людини старішає, йому складно швидко та якісно виконувати звичну роботу. Але гарна новина в тому, що ми можемо впливати на цей процес. У Fast Company розповіли, які звички запобігають передчасному старінню розуму.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: