Сила в правді

Навігація
Головна Новини У бойовиків оголосили про зняття "кордонів" між ДНР та ЛНР

У бойовиків оголосили про зняття “кордонів” між ДНР та ЛНР

У бойовиків оголосили про зняття “кордонів” між ДНР та ЛНР
в Новини/Правда про ООС

Ватажок терористів ДНР Олександр Захарченко розпорядився ліквідувати мита для товарів, вироблених на території, підконтрольній угрупованню ЛНР.

У свою чергу, так званий “віце-прем’єр” ДНР бойовик Олександр “Ташкент” Тимофєєв обіцяє, що всі “податки” і збори між “республіками” будуть зняті, передає Реальная газета.

“Під час зустрічі з главою ЛНР ми обговорювали питання про можливість зняття всіх митних обмежень між республіками. Даю вам доручення сьогодні зібрати президію Ради міністрів ДНР, щоб вирішити питання про зняття митних зборів відповідно до нашого законодавства. На сьогоднішній день багато різночитання в законодавчій базі ЛНР і ДНР вже прибрані “, – сказав Захарченко терористам.

Ташкент заявив, що створить “зелену карту”, що передбачає зняття всіх видів зборів і “податків” між ДНР і ЛНР. Захарченко зазначив, що готовий підписати всі необхідні “документи” вже сьогодні.

Крім того, в.о. ватажка угруповання ЛНР Леонід Пасічник заявив, що практично повністю знімає митні кордони з підконтрольними ДНР районами Донецької області в односторонньому порядку.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: