Сила в правді

Навігація
Головна Закордонна правда Україна готова відкрити кордон для виводу россійских військ із Придністров'я

Україна готова відкрити кордон для виводу россійских військ із Придністров’я

Україна готова відкрити кордон для виводу россійских військ із Придністров’я
в Закордонна правда/Новини

Україна готова надати коридор для виведення російських військ з невизнаної Придністровської Молдавської республіки, як тільки РФ почне цей процес.

Про це на брифінгу в Києві заявив спеціальний представник України з придністровського врегулювання Віктор Крижанівський, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Наша позиція незмінна – територію ми надамо, забезпечимо безперешкодне і безпечне виведення російських військ і боєприпасів з території Придністров’я, як тільки Росія почне це робити. Або принаймні – висловить готовність”, – сказав він на брифінгу в Києві у вівторок.

Спецпредставник зазначив, що у Росії поки немає готовності виводити свої війська.

“Російський віце-прем’єр Рогозін написав, що вони цього робити не будуть, так як це може дестабілізувати ситуацію. У Держдумі політики говорять, що і ситуація в Україні нестабільна і як можна вивозити боєприпаси через таку територію. Це все розповіді для нервовохворих”, – зазначив спецпредставник України.

У свою чергу посол Молдови в Україні Руслан Болбочан заявив, що офіційний Кишинів наполягає на виведенні російських військ відповідно до раніше взятих Росією міжнародних зобов’язань.

“У нас викликає занепокоєння проведення військових навчань на території Придністров’я, ми про це говоримо на різних міжнародних майданчиках. За деякими даними, в минулому році було близько 300 таких навчань. Це нас бентежить”, – зазначив молдавський дипломат.

Нагадаємо, раніше військовий експерт заявив, що Росія взяла курс на створення другого Придністров’ї в Донбасі.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Закордонна правда

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: