Сила в правді

Навігація
Головна Новини Українцям підказали, як заробити на секонд-хенді

Українцям підказали, як заробити на секонд-хенді

Українцям підказали, як заробити на секонд-хенді
в Новини/Світська правда

Відвідування торгових точок секонд-хенду можна перетворити на прибутковий бізнес.

Журналісти програми “Гроші” розкрили несподівану правду про популярному виді заробітку серед підлітків і молоді, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сюжет “1+1”.

Серед мотлоху на секонд-хенді дійсно можна знайти справжні брендові речі відомих світових марок одягу. Так, деякі речі купують за одну ціну, а потім продають в 5-6 разів дорожче за допомогою соцмереж. Потрібно добре розбиратися в речах і іноді витримати чималу конкуренцію серед покупців секонд-хендів.

Дійсно коштовні речі на руках ніколи не затримуються і на одному продажу можна заробити “чистими” до тисячі гривень. Після покупки над речами потрібно трохи “поворожити”: попрати, позбавити неприємного запаху, вдало сфотографувати і вже після цього виставляти на продаж. Зараз існують як поодинокі “підприємці” на секонді, так і цілі компанії, які наймають людей, які для них знаходять потрібні брендові речі, а потім вже самі розкручують та продають їх в мережі.

Як раніше писала “Народна Правда”, індустрія ношеного одягу стала одним з найприбутковіших бізнесів в Україні. Попит на “секонд-хенд” за останні роки зріс удвічі і увійшов в 30 найбільших наповнювачів бюджету країни. 

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: