Протести в Вірменії: активістам “шиють” побиття силовиків

Протести в Вірменії: активістам “шиють” побиття силовиків
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Вірменії тривають протести проти висунення, а згодом обрання прем’єр-міністром країни екс-президента Сержа Саргсяна, очолювані лідером опозиції  Ніколом Пашіняном. Не обійшлося і без сутичок з поліцією: в результаті спеціальна слідча служба Вірменії прийняла у провадження відразу три кримінальні справи, пов’язаних з протестами, що відбуваються в країні.
Про це повідомили в прес-службі відомства в середу, 18 квітня, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Перша справа стосується вторгнення протестуючих на чолі з їх лідером, депутатом Ніколом Пашіняном в будівлю Єреванського державного університету 13 квітня. Крім того, в результаті дій мітингувальників тілесні ушкодження отримали охоронці вузу, порушено роботу установи та  громадського порядку.

Матеріали другої кримінальної справи стосуються епізоду, що мав місце 16 квітня, коли опозиція на чолі з тим же Пашіняном пошкодила вхідні двері Єреванського базового медичного коледжу, “проникли всередину і тривалий час перебували там”, заважаючи навчальному процесу і порушуючи  порядок роботи навчального закладу.

Ще одна кримінальна справа стосується сутичок протестуючих з силовиками на проспекті Баграмяна 16 квітня. Матеріалами кримінальної справи встановлено, що учасники акції протесту під час свого просування до будівлі парламенту Вірменії застосували силу по відношенню до поліцейських ( “штовхали, кидалися різними предметами”) і завдали їм тілесних ушкоджень.

За всіма трьома справах ведеться досудове слідство.

Нагадаємо, активісти опозиційного руху виступають проти продовження влади колишнього президента Сержа Саргсяна на посаді прем’єр-міністра.

Лідер опозиції закликав протестуючих блокувати держустанови. Поліція стягнула до будівлі парламенту водомети та бронетехніку.

Також повідомлялося, що в Єревані під час протестної акції почалися масові затримання. Поліція затримала 80 осіб з числа маніфестантів за підозрою в скоєнні адміністративних порушень.

Джерело: Народна Правда