В очікуванні Javelin: Україна успішно випробувала унікальний ПТРК

В очікуванні Javelin: Україна успішно випробувала унікальний ПТРК Фото: "КБ "Луч""
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

В Україні з’явилася експортна версія українського “Стугна-П”. Представники компаній розробника та замовника протестували нову модифікацію протитанкового керованого ракетного комплексу “Скіф” на одному з військових полігонів.

Loading...

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на офіційну сторінку Київського конструкторського бюро “Луч” на “Facebook”.

Під час успішних випробувань нової модифікації удосконаленої конструкції були присутні представники Збройних Сил України. Нова розробка Київського конструкторського бюро (КБ) “Луч” зазнала низки змін із урахуванням побажань потенційного замовника.

Сама ракета розроблялася з метою застосування у різних кліматичних та погодних умовах. А пускову установку було адаптовано для використання в умовах піску та м’яких ґрунтів. Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко надав найвищу оцінку модернізації ПТРК.

“Обладнання штатного ПТРК потужним тепловізором дає змогу гарантовано уражати бронетехніку ворога в умовах складної видимості та вночі. Ця розробка вчергове підтверджує, що наша країна має надзвичайно високий науковий потенціал, який дозволяє створювати зразки озброєння та військової техніки на рівні провідних країн світу”, – додав Сергій Попко.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, поблизу Талаківки на Приморському напрямку бійці ЗСУ зафіксували найбільший обстріл за останні декілька місяців на фронті. 

Нагадаємо, що Держдепартамент США схвалив продаж Україні протитанкових ракет і ракетних установок “Javelin” (37 пускових установок і 210 ракет).

Джерело: Народна Правда
загрузка...