Операція “Дорогий Шокін”: депутат-утікач розповів про найдорожчі голосування у Раді

Операція “Дорогий Шокін”: депутат-утікач розповів про найдорожчі голосування у Раді
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Нардеп-утікач Олександр Онищенко у своїй книзі “Петро п’ятий” розповів про корупційні голосування, які відбувались у Верховній Раді.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Страну.

Loading...

Він зазначає, що найбільше грошей пройшло через парламент під час голосування на призначення на посаду генпрокурора України Віктора Шокіна.

“Операція “Дорогий Шокін” – так називали її на Банковій. Чинній владі ця кадрова рокіровка обійшлася в суму, близьку до трьох мільйонів. Тільки через мене пройшло 1,5 мільйона. До речі, Порошенко мені винен за це голосування, я вважаю. Тоді я заощадив йому купу грошей”, – пише Онищенко.

Онищенко виділив також декілька найдорожчих голосувань: проекти держбюджетів 2015-2016 років, нове призначення Юрія Луценка та відставка з посади голови Служби безпеки Валентина Наливайченка.

Нардеп-утікач не приховує, що під час голосування за відставку Наливайченка через нього пройшов мільйон. “Скажімо, голосування за відставку Наливайченка коштувало 2-2,5 мільйона дол. Через мене проходив мільйон”, – повідомляє Онищенко.

Нардеп-утікач також заявляє, що Олег Ляшко за голосування своєї фракції вимагав 10 млн доларів. “Ми пропонували два мільйони і пояснювали, що інших розцінок давно вже немає. Криза, девальвація, пішов, Ляшко, лісом, коротше. Але він упирався і стояв на своєму”, – зазначає він.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, екс-депутат Олександр Онищенко розповів журналістам про корупцію, торги та домовленості представників влади з метою лобіювання власних інтересів. Він вмикає унікальний запис, на якому зафіксовано торги щодо закриття кримінальнальних справ колишнього міністра екології Миколи Злочевського.

Нагадаємо, що Олександр Онищенко, який зараз переховується від НАБУ в Іспанії, заявив, що в часи перебування серед наближеного кола осіб президента України Петра Порошенка виконував усі його вказівки. Екс-депутат розповів, що був особливим комунікатором між главою держави та Юлією Тимошенко. 

Джерело: Народна Правда