Жодних поступок: у Путіна зробили нову заяву щодо Донбасу

Жодних поступок: у Путіна зробили нову заяву щодо Донбасу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Очільник російського зовнішньополітичного відомства Сергій Лавров наголосив, що РФ не збирається переглядати т.зв. “Мінські угоди”.

За його словами, Україні потрібно виконувати раніше узгоджені домовленості, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТАСС.

Loading...

“Ообити поступок в тому, що стосується переписування домовленостей, ми не збираємося”, – підкреслив Лавров.

За словами міністра закордонних справ, спеціальний представник Державного департаменту США департаменту по Україні Курт Волкер (Kurt Volker) ініціює введення тисяч озброєних миротворців ООН, які б “опікувалися” ситуацією на Донбасі, що суперечіть угодам, про які домовилася контактна група, зазначив він, додавши, що виконання мінських домовленостей мають вирішувати між собою Києв, а також невизнані “республіки”.

Нагадаємо, на думку колишнього голови Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломужа, в рамках мінського процесу Путін ніколи не відмовиться від контролю над територіями Донбасу, оскільки це для нього важіль впливу на Україну і шантажу країн Заходу.

Нагадаємо, політолог, віце-президент аналітичного центру “Політика” Олег Лісний пояснив, що ховається за планом Путіна “Миротворець” і яке майбутнє він готує Донбасу.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що ситуація на Донбасі набуває ознак замороженого конфлікту, ніхто в цьому не зацікавлений. А от виконання Мінських угод по Україні, в тому числі ухвалення закону про особливий статус Донбасу, повністю влаштувало б Росію.

Джерело: Народна Правда
загрузка...