Держдеп США колоритно “потролив” Росію

Держдеп США колоритно “потролив” Росію
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У США назвали Російську Федерацію, Китай, Іран і КНДР “морально недостойними” країнами через постійні порушення прав людини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в доповіді Державного департаменту США за 2017 рік, присвяченій ситуації з правами людини в світі.

У документі стверджується, що саме в цих країнах за минулий рік зафіксовано найбільшу кількість порушень прав людини, в тому числі, шляхом тортур і перешкоди доступу до справедливих судів.

На думку в. о. глави Держдепу США Джона Саллівана, деякі країни “просто не хочуть” забезпечувати дотримання прав людини.

“Держави, які обмежують свободу волевиявлення і мирних зібрань, які дозволяють вчиняти насильство проти релігійних, етнічних та інших меншин, або завдають шкоди основним правам людини, є непорядними та шкодять нашим інтересам”, – зазначив Салліван.

Зокрема, в документі наголошується на ролі Росії в конфліктах на Донбасі і в Сирії, в результаті яких загинули тисячі людей. Крім того, в доповіді йдеться про перешкоду свободі зібрань в окупованому Криму, а також засуджується заборона Меджлісу кримськотатарського народу.

Нагадаємо, в США назвали головні перешкоди у відносинах з Росією. Радник американського президента Дональда Трампа (Donald Trump) зазначив, що його країна стурбована ситуацією на Сході України, де Москва підтримує бойовиків, а також в Сирії, де Володимир Путін надає військову допомогу Башару Асаду.

Додамо, що раніше президент США Дональд Трамп заявив, що нових санкцій проти РФ не буде, доки вона не вчинить чергову провокацію. 

Також повідомлялося, що постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі заявила, що Вашингтон планував ввести нові санкції проти Москви у зв’язку з хімічною атакою в Сирії.

Джерело: Народна Правда