Сила в правді

Навігація
Головна Новини До школи за пропискою: що варто знати українцям

До школи за пропискою: що варто знати українцям

До школи за пропискою: що варто знати українцям
в Новини/Соціальна правда

У Міністерстві освіти та науки підготували законопроект, згідно якого першокласники будуть зараховуватись до навчального закладу за місцем прописки.

Однак багато експертів з права вже заявили, що ініціатива МОН порушує права людей, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на magnolia-tv.

Зокрема, проект наказу Міносвіти не враховує сучасних міграційних процесів усередині країни.

По-перше, як бути тим людям, які не місцеві і винаймають житло, і не мають прописки за місцем проживання.

По-друге, в Україні існує проблема з відсутністю освітньої інфраструктури у новозбудованих житлових масивах.

Нагадаємо, в Україні змінюють правила зарахування дітей до школи. МОН України офіційно опублікувало законопроект “Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”.

Також повідомлялося про зміни у структурі навчального року. Відтепер у триместровій системі навчання буде 6 навчальних періодів – триместрів, і стільки ж періодів відпочинку – канікул. Тривалість кожного триместру 5-6 тижнів, тривалість канікул – тиждень, виняток складають двотижневі новорічні і тримісячні літні канікули. 

Нагадаємо також,  у Міністерстві освіти і науки затвердили зміни освітньої програми для початкової школи, серед яких заборона задавати домашні завдання першокласникам та перевантаження молодших школярів додатковими завданнями.

Також у Міносвіти пообіцяли, що черг у дитсадки більше не буде. Для цього впродовж  трьох років мають бути створені майже 100 тисяч нових місць у дошкільних закладах.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: