Нові послуги “Укрзалізниці”: що варто знати українцям

Нові послуги “Укрзалізниці”: що варто знати українцям
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Українці, які подорожують по українській залізниці, незабаром зможуть купувати обіди в поїздах. Крім того, вже зараз в швидкісних поїздах Інтерсіті+ та Інтерсіті можна купувати книги, користуватися інтернетом, читати пресу.

Про це повідомили в прес-службі Укрзалізниці, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНН.

Loading...

“Найближчим часом буде запроваджено пілотний проект з надання послуг харчування в поїздах, з можливістю реалізації через квиткові каси та поїзні бригади. У швидкісних поїздах Інтерсіті+ та Інтерсіті запроваджено продаж книг, які віднині можливо придбати у вагонах-буфетах поїздів”, — розповіли у компанії.

Крім того, під час поїздок у швидкісних потягах пасажири безкоштовно можуть скористатися доступом до мережі Інтернет через Wi-Fi, переглядати інформаційно-розважальний контент на відеомоніторах, читати пресу, що міститься в кишенях крісел. Додатково, за бажанням пасажира, стюард може надати плед, засоби для першої медичної допомоги, викликати працівника клінінгової компанії, зробити гучномовне оголошення.

Тим же, хто подорожує електричками, варто знати про те, що на окремих приміських поїздах працюють квиткові касири та провідники, які мають при собі засоби відеонагляду.

“Це запроваджено з метою збільшення доходів від перевезення пасажирів у приміському сполученні, якісного обслуговування пасажирів та контролю за роботою провідників та касирів, уникнення зловживань при перевірці та продажу квитків”, — пояснили у компанії.

Нагадаємо, у потягах “Укрзалізниці” може з’явитися послуга безмитної торгівлі – Duty Free. Впровадження duty free можливо на швидкісних міжнародних потягах, зазначив в.о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов.

Також нагадаємо, раніше стало відомо про масштабні розкрадання в “Укрзалізниці”. Близько мільярда гривень на рік може досягати сума, яку чиновники УЗ заробляють на корупційній схемі розподілу вагонів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...