Кава з молоком виявилась небезпечною для здоров’я

Кава з молоком виявилась небезпечною для здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи виступили з думкою про те, що поєднання компонентів, присутніх в складі кави і молока, може виявитися надто складною для травлення комбінацією.

У процесі засвоєння кави з молоком можуть виникнути проблеми зі шлунком, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на healthinfo.ua.

Loading...

За словами дієтологів, молоко додають в каву для пом’якшення смаку, а також розбурхуючого ефекту кофеїну, – але такий напій здатний негативно впливати на організм і самопочуття людини.

“У каві присутні речовини таніни, які прискорюють обмін речовин при попаданні в організм людини. Кальцій з молока в свою чергу дає власний ефект. З’єднання двох складних компонентів замість користі робить напій занадто “важким”, – повідомили фахівці.

Нагадаємо, дослідники з’ясували, що кава продовжує життя. Чотири чашки кави щодня на 64% знижують ризик ранньої смерті, три чашки – на 30%, а дві – на 22%.

Також ми писали, що від кави варто відмовитись або скоротити вживання до мінімуму, аби позбутися целлюліту.

Раніше стало відомо, що кофеїн, який міститься в каві, зможе заспокоїти знервовану людину за 3 хвилини. Кофеїн, що міститься в каві, зможе заспокоїти, а не тільки надати бадьорості вранці. Для посилення ефекту радять пити каву з молоком.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...