Нові професійні свята з’являться в українців

Нові професійні свята з’являться в українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відтепер 16 липня в Україні відзначатимуть День бухгалтера та аудитора. Відповідні зміни внесені Указом Президента України від 20 квітня 2018 року № 103/2018.

Як повідомляє прес-служба Голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, про це представникам професії – учасникам круглого столу з нагоди 25-річчя прийняття першого закону про аудиторську діяльність “Аудит в Україні: перспективи та виклики” повідомила Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, яка й звернулася до Президента з відповідним поданням, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ukrainepravo.

“Наші старання щодо регулювання аудиту не залишилися поза увагою і оцінені належним чином Президентом України. Професійне свято – гідна винагорода всім українським аудиторам до ювілейної дати народження професії”, – наголосила Н. Южаніна.

Вона зазначила, що не дивлячись на те, що ця професія дуже молода, суспільство покладає на її представників важливі зобов’язання.

“Ми маємо довести, що справді є людьми, які роблять посильний внесок у вектор, яким прямує наша країна. Коли ми говоримо про розвиток економіки – прозорість, відкритість, про успішну роботу банків та інших установ, не слід забувати, що до всього цього дотичні ми, аудитори”, – підсумувала народний депутат.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко підписав указ про запровадження Дня поліції України, який буде щорічно відзначатися 4 липня.

Джерело: Народна Правда