S&P: п’ятий транш від МВФ може стати для України останнім

S&P:  п’ятий транш від МВФ може стати для України останнім
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

П’ятий транш кредиту МВФ, який Мінфін України планує отримати в травні-червні поточного року, може стати останнім для України до 2020 року.

Про це йдеться в звіті міжнародного рейтингового агентства S & P Global Ratings, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

Loading...

“Програма розширеного фінансування МВФ завершиться в березні 2019 року, і ми не очікуємо якихось додаткових перерахувань в рамках цієї програми понад підтримки, передбаченої у четвертому звіті МВФ. Беручи до уваги графік проведення виборів, ми не прогнозуємо надання підтримки після завершення програми розширеного фінансування МВФ, у період до 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

Агентство вважає, що після проведення президентських і парламентських виборів в 2019 році певний час буде потрібен для формування коаліції, і, ймовірно, цей процес буде утруднений. Тому, не виключено, що МВФ відкладе переговори про нове фінансуванні.

Як раніше зазначає “НАРОДНА ПРАВДА”, у зв‘язку із невиконанням вимог МВФ Україна може назавжди втратити фінансову допомогу кредитора. Національний банк України (НБУ) переконаний, що через уповільнення процесу реформування МВФ, імовірно, ліквідує програму кредитування. 

Додамо, що Україна може розраховувати, що Міжнародний валютний фонд за місяць-півтора перегляне четверту програму кредитування. Але для цього владі доведеться чимало попрацювати. 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...