Пожежа у таборі “Вікторія”: суд сьогодні оголосить вирок виховательці

Пожежа у таборі “Вікторія”: суд сьогодні оголосить вирок виховательці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сьогодні у Київському районному суді м.Одеси суддя Геннадій Войтов винесе вирок у справі виховательки, відповідальної за пожежну безпеку у таборі “Вікторія”, де восени минулого року в жахливій пожежі загинули троє дівчаток.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив кореспондент УНН.

Наталію Цокур (Янчик) обвинувачують у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило загибель дітей (ч.2 ст.137 ККУ). Як вважає сторона обвинувачення, Н.Цокур (Янчик) неналежним чином виконувала свої службові обов’язки, що в результаті її бездіяльності призвело до смерті трьох дітей під час пожежі у дитячому таборі “Вікторія”.

Обвинувачена повністю визнала свою провину, також сторона потерпілих не має до неї претензій.

Прокуратура просить суд визнати виховательку винною в ч.2 ст.137 КК України та призначити покарання у вигляді 3 років позбавлення волі без відбування покарання у в’язниці з випробувальним терміном на 2 роки. У свою чергу адвокат обвинуваченої підтримав прокурора, але зазначив, що випробувальний термін, на його думку, має становити 1 рік.

“Я визнаю свою провину, за цю професію братися точно вже не буду. Хочу попросити вас про покарання, не пов’язаних з тюремним ув’язненням”, — сказала підсудна, ледве стримуючи сльози.

Після цього суддя Геннадій Войтов пішов у дорадчу кімнату.

Нагадаємо, у страшній пожежі у дитячому таборі “Вікторія” загинуло троє дітей. Жертвами вогню стали дівчата-вихованки дитячого хореографічного ансамблю “Адель”.

Раніше Леоніда Бондаря, провідного інспектора ДСНС в Одеській області, відправили під домашній арешт і відсторонили від посади за рішенням суду. 

Нагадаємо також, тіла загиблих дівчаток під час жахливої пожежі в таборі “Вікторія” були ексгумовані. Тіла відправили до Харкова з метою проведення повторної експертизи.

Джерело: Народна Правда