Як безпечно подорожувати Європою?

Як безпечно подорожувати Європою?
Автор Желізняк Олександр в Соціальна правда

Після офіційного встановлення безвізового режиму для України від Європейського Союзу, мільйони туристів почали активно планувати закордонні подорожі. Деякі з них вперше збираються на відпочинок в інші країни, тож їх цікавить, що необхідно для вдалого перетину кордону. І тим, і іншим, буде корисно знати, що, попри скасування обов’язкового оформлення візи, ряд вимог для в’їзду в країни Європи залишаються колишніми. Зокрема мова йде про медичні поліси.

Подорожуємо без турбот

Деякі громадяни помилково вважають, що якщо скасували візи, значить і інші вимоги теж. Однак, це не так. Колись обов’язкова страховка для візи, тепер стала медичним полісом, який повинен бути у кожного іноземця, що в’їжджає на територію європейської держави.

Його наявність можуть перевірити при митному огляді на кордоні, і якщо поліса не виявиться, туриста розвернуть назад додому. Саме тому не варто спокушати долю та економити, виїжджаючи за кордон без страховки. Зрештою, це не просто вимога ЄС. Це ваша особиста безпека під час перебування в чужій країні, де ви можете навіть не знати місцевої мови.

Більше інформації про туристичне страхування можна знайти тут https://axa-ukraine.com/insurance/travel-insurance/travel-insurance/.

І пам’ятайте, що туристичний медичний поліс дійсний тільки на території інших держав. На Україну його захист не поширюється. Він може укладатися на строк однієї поїздки або на іншу кількість днів, якщо, наприклад, клієнт планує виїжджати за кордон кілька разів протягом року.

Що таке зелена карта?

Якщо ви збираєтеся подорожувати на власному авто, вам знадобиться зелена карта. Це окремий вид страхування, який необхідний для безперешкодного пересування по іноземних бездоганних шляхам. По дії він нагадує вітчизняну автоцивілку, бо захищає насамперед інтереси третіх сторін.

Багато компаній сьогодні пропонують придбання полісів туристичного страхування. Перед оформленням договору не забувайте цікавитися умовами та ризиками, включеними до нього. Обирайте найбільш оптимальний варіант.

Не нехтуйте оформленням полісів, адже така необережність може призвести до відмови у в’їзді в іншу державу. Крім того, подібний штамп у закордонному паспорті може не найкращим чином позначитися на наступних поїздках. Будьте уважні і виконуйте усі правила відвідування чужої країни, а також пам’ятаєте про власну безпеку.

Джерело: Народна Правда