Google закриває музичну службу Google Play Music

Google закриває музичну службу Google Play Music
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

За чутками, компанія Google збирається відключити існуючу зараз музичну службу Google Play Music та займеться промоцією нового сервісу YouTube Remix — нового майбутнього стримінгового музичного сервісу, який працюватиме по підписці. Google начебто вже уклала необхідні договори з усіма найбільшими звукозаписними лейблами.

Remix, який готується до релізу в цьому році, нагадує сервіс Spotify, пропонуючи користувачам слухати треки за запитом. Деякі функції, включаючи перегляд музичних кліпів, будуть запозичені з YouTube, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Ukr.Media.

Loading...

Крім цього, новинка запозичить кілька функцій з Play Music, на кшталт системи рекомендацій, “розумні” плейлисти, збірки пісень залежно від часу доби і деякі інші можливості.

Проект очолює колишній менеджер Warner Music і нинішній керівник музичного напряму YouTube Ліор Коен.

У Google офіційно не підтверджують злиття, але нагадали, що раніше оголошували про об’єднання продуктових команд YouTube Music і Google Play, зазначивши, що “сьогодні для користувачів нічого не зміниться”.

Раніше ми повідомляли, що Google створить месенджер Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях, що працюють на системі Android. Chat буде працювати на платформі Rich Communications Services (RCS).

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА“, інженер компанії Google Фелікс Краузе виявив проблему з налаштуваннями приватності в iOS, яка дозволяє програмам на iPhone вести приховану зйомку.

Раніше технічний директор Google і відомий технологічний футуролог Рей Курцвейл виступив на початку минулого року з черговою порцією прогнозів.

Нагадаємо, користувачі Google по всьому світу у 2017 році найактивніше шукали інформацію про ураган Ірма, iPhone 8 і iPhone X.

А інженер Джеймс Деймор звернувся з позовом до суду на компанію Google через дискримінацію білих чоловіків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...