У МВФ хочуть підвищити вартість газу для заможних українців

У МВФ хочуть підвищити вартість газу для заможних українців
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Міжнародний валютний фонд прагне, щоб підвищили вартість газопостачання для вищого класу українців. А малозабезпечених планують підтримувати завдяки субсидіям.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на інформаційний портал “The yellow blue”, перший заступник голови МВФ Девід Ліптон переконаний, що люди, які мають гарне фінансове забезпечення, повинні оплачувати дійсну ціну голубого палива. Для аргументації він використовує приклад, що під час придбання певної речі покупець сплачує рівно стільки коштів, скільки зазначено на ціннику.

“Насправді, немає нічого неймовірного в тому, щоб чекати від людей оплати за дійсно спожиті ресурси, якщо у них є для цього кошти”,- заявив Ліптон. За статистичними даними МВФ, українські можновладці опікуються тільки 30% малозабезпечених громадян, котрим надаються житлові субсидії.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, п’ятий транш кредиту МВФ, який Мінфін України планує отримати в травні-червні поточного року, може стати останнім для України до 2020 року. 

Додамо, що Міжнародний валютний фонд вказав на сповільнення та зменшення інтенсивності проведення реформ українською владою.

Джерело: Народна Правда