Як російська мафія діє в Україні

Як російська мафія діє в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

На сьогодні Росію важко назвати мафіозною державою, оскільки країною не керує злочинна група. Але державна влада не цілком контролює оргзлочинність.

Такої думки дотримується відомий британський політолог Марк Галеотті. Передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на інтерв’ю експерта Українській службі «Голос Америки».

Loading...

Зокрема політолог зазначив, що, починаючи з 2014 року, набагато гостріше стала російська кампанія проти Заходу і проти України. Путін створив “мобілізаційну державу”, це не тоталітаризм, але російська оргзлочинність за межами країни стає засобом в руках держави, створюючи в деяких випадках загони так званих «добровольців» для місцевої самооборони, як в Криму, щоб легітимізувати дії російської армії. Або як це було в Донбасі, де, по суті, злочинні угруповання перебувають під прикриттям політичної та економічної сили.

Особливо на сході України організовані банди не обмежуються окупованими територіями. Вони були пов’язані з російськими угрупованнями, і такі взаємовигідні альянси продовжують існувати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...