Як зупинити цукровий діабет: медики пояснили

Як зупинити цукровий діабет: медики пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Лікар Едвард Грег з Центру контролю та профілактики захворювань США провів дослідження щодо інтенсивного зниження ваги тіла та частоти ремісії цукрового діабету.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Новини N”, експеримент вивчення переддіабетичного стану або нормоглікемії тривав протягом 4 років. У дослідженні брали участь 2 тисячі добровольців віком 45-75 років. У всіх учасників за останні 5 років виявили цукровий діабет та надлишкову вагу. Вчений дійшов висновку, що для боротьби із зайвими кілограмами потрібно відмовитися від певних продуктів харчування. Важливо переглянути свій раціон, фізичну активність протягом дня та соціальну підтримку.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, цукровий діабет виникає найчастіше в осіб молодого віку. Хронічне захворювання характеризується порушеннями синтезу інсуліну та підвищенням рівню глюкози у крові людини. 

Додамо, що для людей хворих на цукровий діабет важливо контролювати рівень цукру у крові, щоб уникнути ускладнень хвороби. Іноді люди, які дотримуються правильної терапії, теж мають високий рівень цукру. Тому експерти рекомендують ознайомитися із ознаками порушення регулювання цукру у крові. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...