200 пасажирів електрички поставили “на вуха” все місто

200 пасажирів електрички поставили “на вуха” все місто
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Близько 19:00 п’ятниці, 27 квітня, на залізничній станції “Скнилів” у Львові близько 200 розлючених пасажирів вийшли з електрички Львів-Мукачево та заблокували її рух. Люди нарікали, що чотири вагони – дуже переповнені, пасажирам не вистачає місця, тож вимагали додати вагонів до поїзда.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє ТСН.

Loading...

“Я ніколи не писала нічого сварливого… Але ж то капєц!!!! Електричка на 17:50 Львів-Мукачево. 4 вагони. В п’ятницю! Вікна не відкрити, людям немає де просто стати, не те що сісти, то відро-електричка ще і запізнилося”, – написала  у Facebook користувачка Софія Калмикова.

200 пасажирів електрички поставили “на вуха” все місто

На місце блокування виїхала поліція.

Блокування тривало понад півтори години. О 20:40 людям пообіцяли, що до поїзда додадуть ще два вагони. Тож рух залізничною колією відновлено.

Нагадаємо, раніше акцію протесту провели українські фермери. Аграрії блокували дороги в різних областях України через несправедливі “олійні” зміни до Податкового кодексу України.

Також раніше повідомлялося, що ветерани АТО блокували автовокзал Дніпра, вимагаючи розібратися зі свавіллям працівників підприємства, які  перешкоджали законному пільговому проїзду учасників бойових дій.

Додамо, що влітку  на Івано-Франківщині селяни перекрили дорогу міжнародного значення Н-10 Мукачеве-Львів. Причиною протестів стали“земельні махінації депутатів”.

Джерело: Народна Правда