Нове свято з’явилося в Україні

Нове свято з’явилося в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президентом Петром Порошенко підписаний указ, який встановлює в Україні святкування Дня прикордонника 30 квітня.

Своє рішення Порошенко пояснив тим, що дата професійного свята прикордонників в Україні повинна бути прив’язана до конкретних історичних подій в нашій країні, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Миколаївської обласної адміністрації.

Таким чином дата свята приурочена до сторіччя української прикордонної служби.

Раніше День прикордонника в Україні відзначався 28 травня і був приурочений до дня створення прикордонних військ КДБ колишнього СРСР. Однак ця історична дата не є українською, тому свято переміщене на дату, доречну для незалежної України, уточнив президент.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко підписав указ про запровадження Дня поліції України, який буде щорічно відзначатися 4 липня.

Крім того, відтепер 16 липня в Україні відзначатимуть День бухгалтера та аудитора. Відповідні зміни внесені Указом Президента України від 20 квітня 2018 року № 103/2018.

Додамо, державна прикордонна служба оновить автопарк більш ніж на сотню новеньких службових машин. Адміністрація ДПСУ оголосила конкурс на чималу суму – 65 мільйонів 331 тисячу гривень. За ці кошти планують закупити 102 патрульні автомобілі “підвищеної прохідності спеціалізованого призначення”.

Джерело: Народна Правда