Ці продукти додадуть вам енергії

Ці продукти додадуть вам енергії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Для бадьорості організму не обов’язково вживати енергетичні напої. В природі існує безліч варіантів повернути свій організм в тонус та позбутися втоми. Фахівці склали список найкорисніших компонентів для відновлення сил.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Newsyou.info”, серед найефективніших засобів, які здатні наповнювати енергією організм людини, опинилися зелений чай, обліпиха, імбир, лимонник, ехінацея, жень-шень, звіробій, елеутерокок та цитрусові.

Зелений чай завдяки корисним мікроелементам бадьорить та додає сил, обліпиха через збагачення організму вітаміном С, бета-каротинами та жирними кислотами покращує настрій, а імбир стимулює кровообіг. Ехінацея виводить токсини з організму людини та діє як протизапальний засіб, звіробій називають природним антидепресантом, а цитрусові завдяки вітаміну С додають енергії та стимулюють рецептори.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, алкоголь викликає залежність. До того ж є найнебезпечнішим напоєм для здоров’я людини. Його негативний вплив можна порівняти лише з наркотиками чи цигарками. 

Додамо, що гарне самопочуття безпосередньо залежить від захисних сил організму. Для цього необхідно укріплювати імунітет: вести здоровий образ життя, повноцінно харчуватися та здійснювати фізичну активність. Однак часто цього недостатньо. Хвороби можуть виникати через стреси та емоційні потрясіння. 

Джерело: Народна Правда