Живими грошима видаватимуть субсидії в Україні

Живими грошима видаватимуть субсидії в Україні
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Протягом наступного опалювального сезону субсидіанти зможуть отримувати “живі” гроші.

Про це повідомила прес-служба уряду України, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

У зв’язку з цим одержувачі субсидій зможуть залишати собі зекономлені кошти як результат економного споживання послуг. Це означає, монетизація стане додатковим стимулом для розширення енергоефективності, вважають в Кабміні.

При цьому особливо підкреслюється, що субсидії повинні отримувати тільки ті, хто дійсно їх потребують. В цьому суть нової програми нарахування субсидій, допомога держави стане більш адресною.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що Уряд має затвердити загальний реєстр отримувачів державних субсидій на житлово-комунальні послуги.

Нагадаємо також, зазначений реєстр буде автоматизованим і перебуватиме в підпорядкуванні Міністерства соцполітики.

Як раніше розповідалося, український уряд повідомив, що неможливо зекономити субсидію за одну комунальну послугу і використати ці кошти для оплати іншої послуги. Зокрема, якщо родина не користується гарячою водою, на яку має субсидію, то зекономленими грошима не можна заплатити за електроенергію чи газопостачання. 

Нагадаємо  також, що в Кабінеті Міністрів України надали нове роз’яснення щодо використання коштів допомог, наданих громадянам як субсидія на оплату житлово-комунальних послуг. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...