Чорне море будуть патрулювати британські винищувачі

Чорне море будуть патрулювати британські винищувачі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Королівські повітряні сили Великобританії заявили, що британські винищувачі здійснюватимуть патрулювання повітряного простору над Чорним морем. У рамках місії винищувачі НАТО будуть контролювати повітряний простір над Румунією та Болгарією.

Loading...

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “УНН”, британські винищувачі нестимуть патруль разом із румунськими повітряними силами, які представлені винищувачами МіГ-21 та F-16. Посол Британії в Румунії Пол Бруммель зазначив, що це дозволить боротися з можливою агресією, направленою проти Альянсу.

“Представники НАТО надали акредитацію британським винищувачам на участь у місії з посилення авіаційної поліції над Чорним морем під час церемонії на авіабазі Міхаїла Когалнічану в Румунії”, – говориться у повідомленні британців.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, військовий експерт Олег Жданов переконаний, що американські протитанкові ракетні комплекси Javelin, які отримала Україна, серйозно вплинуть на хід бойових дій, що тривають на Донбасі. 

Додамо, що помічник держсекретаря США з питань Європи та Азії Уесс Мітчелл розповів, що американці турбуються за безпеку грузинів, що проживають на окупованих територіях Абхазії та Осетії. США закликають РФ дотримуватися домовленості про припинення вогню 2008 року. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...