Канада ввела зміни для бажаючих отримати візу

Канада ввела зміни для бажаючих отримати візу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У Канаді вирішили ввести для українців збір біометричних даних для прохачів віз.

Цю інформацію підтвердили у канадському міністерстві імміграції громадянства та біженців, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укрінформ.

Відбитки пальців та електронну фотографію вимагатимуть у прохачів туристичних віз, дозволів на роботу, навчання та постійне проживання у Канаді.

При цьому біометрика буде збиратися у кожного прохача тільки раз на 10 років, незалежно від тривалості виданої візи.

Ці зміни потягнуть за собою майже подвійне подорожчання канадських віз, оскільки до консульського збору буде додана ще і плата за збір біометричних даних у розмірі 85 канадських доларів. Звичайна туристична віза, яка в даний час обходиться заявникові в 100 канадських доларів, тепер буде коштувати 185 доларів.

Дані зміни вступлять в силу вже влітку поточного року.

У міністерстві відзначили, що нові вимоги поступово будуть поширені на громадян всіх держав, які не мають безвізового режиму подорожей з Канадою, а не лише українців.

Нагадаємо, раніше в Державній міграційній службі назвали кількість отриманих українцями біометричних паспортів і ID-карток.

Також раніше повідомлялося, що кожен українець, досягнувши 14-річного віку, зобов’язаний отримати документ, що засвідчує особу і підтверджує громадянство – ID-карту.

Відзначимо, що Державна прикордонна служба завершила створення системи біометричного контролю, яка функціонує на кордоні з країнами ЄС та авіаційному напрямку. Зазначене обладнання встановлено в 157 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску.

Джерело: Народна Правда