Медики знайшли спосіб лікувати зуби без болю

Медики знайшли спосіб лікувати зуби без болю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Група вчених з Вашингтонського університету створила спеціальну суміш на основі пептидів, яка здатна відновити втрачену емаль зуба.

У нову суміш додали білок амелогенін, який бере участь у формуванні зубної емалі, і протестували її в лабораторних умовах на пошкоджених зубах, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Вокруг Света.

Loading...

За інформацією видання Newsweek, дослідження показали, що після кожного застосування пептидної речовини утворювалося від 10 до 50 мікрометрів нової емалі.

“Ремінералізація зубної емалі за допомогою пептидів – це натуральна альтернатива існуючої стоматологічної процедури”, – стверджує професор кафедри стоматології Вашингтонського університету Мехмет Сарикая.

Спосіб ефективний при порушеннях мінерального складу зовнішнього шару зуба і здатний запобігти його подальшому руйнуванню. При цьому, сподіваються дослідники, в деяких випадках пептидна суміш зможе навіть замінити традиційне пломбування зубів.

У перспективі подібну речовина можна буде застосовувати для профілактики в домашніх умовах, без призначення лікаря. Зубні пасти, гелі та ополіскувачі з вмістом амелогеніна дозволять людям щодня відновлювати і зміцнювати зубну емаль. Очікується, що такі засоби будуть досить безпечними, щоб ними могли користуватися навіть діти.

Нагадаємо, сік журавлини не дозволяє бактеріям, що викликають карієс, “закріпитися” на поверхні зубів.

Нагадаємо також, із настанням холодів багато людей відчувають брак енергії, сонливість, можливе посилення проблем з пам’яттю. Це означає, що організм потрібно активно насичувати вітамінами. У зв’язку з цим слід приділити особливу увагу щоденному раціону, оскільки через його недостатню якість люди недоотримують необхідні речовини.

Раніше ми також повідомляли про корисні властивості чаю. Чорний чай прекрасно бадьорить наш організм, а зелений чай тонізує і допомагає схуднути.

Джерело: Народна Правда
загрузка...