Назвали напій, який захищає від раку

Назвали напій, який захищає від раку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Чорний чай  – улюблений напій багатьох людей – містить багато корисних речовин. Науковці переконують, що вживання такого виду чаю може вберегти від онкологічних захворювань. Фахівці виявили, що у жінок вживання чорного чаю може сприяти нормалізації метаболізму естрогену.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Країна здоров’я“.

Це говорить про те, що чай здатний надавати протиракову дію.

Справа у тому, що збільшений рівень естрогену підвищує ризики розвитку онкологічних елементів в статевих органах і молочних залозах жінок. І навпаки – нормалізований рівень сприяє  захисту організму від раку.

Проте для чоловіків чорний чай не несе жодного захисту від раку. Все тому, що основним гормоном у них є тестостерон.

Нагадаємо,  вчені з США спільно з групою гінекологів провели дослідження і назвали найкорисніший для жіночого здоров’я чай, який є хорошою профілактикою жіночих хвороб. 

Додамо, що вчені провели дослідження, в ході якого відстежували вплив трав і запахів на настрій і стан пам’яті. Виявилося, що м’ятний чай сприятливо впливає на пам’ять людини. 

А ось чай в пакетиках може виявитися справжньою отрутою для організму. Британська чайна компанія “Newby Teas” разом з дослідниками з лабораторії “EUROFINS” встановила, що вміст фториду вищий в пакетиках з чаєм.

Джерело: Народна Правда