Як правильно підготувати організм до фізичних вправ

Як правильно підготувати організм до фізичних вправ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Реклама часто розповідає, що препарати і дієти покращать метаболізм в організмі. Вчені розповіли про основні помилки під час підготовки організму до фізичних вправ.

Метаболізм – це процес, при якому наш організм перетворює їжу в енергію. Організм бере калорії і використовує кисень, щоб звільнити енергію.

Loading...

Вчені Каліфорнійського університету в США пояснили, що чим вищий рівень метаболізму, тим більше калорій ви спалюєте в стані спокою.

“Виснажливі вправи в тренувальному залі не завжди допоможуть схуднути. Найкраще для метаболізму – це вправи із вагою. Мають бути інтенсивними, бо спалять жири, але наростять м’язи. Також корисно тренуватись на свіжому повітрі, але пам’ятати про глибоке дихання. Для підготовки до фізичних навантажень дуже важливі зупинки після вправ і повноцінне розслаблення під час дихання”, – пояснив Бен Келлі, керівник відділу профілактичної медицини Центру здоров’я.

Вчені рекомендують намагатися підняти частоту серцевих скорочень до 120 до 140 ударів в хвилину від 20 до 35 хвилин, але не перевищувати 145 ударів на хвилину.

“Кардіо тренування важливі для підготовки фізичної форми, але потрібно робити їх не більше двох разів в тиждень. Тренери рекомендують почати із кількох повторень, потім можна збільшити кількість вправ, але потім знову їх зменшувати”.

Для підготовки до тренування в їжі має бути багато страв із білка і рекомендують пити воду.

“Найкращий показник – це ваш організм. Якщо хочеться пити – пийте. Але не якусь конкретну кількість, а саме стільки, скільки вистачить втамувати спрагу. Після тренування через півтори години можна випити більше рідини, ніж під час самих вправ. В сучасному світі люди готові багато працювати, інтенсивно тренуватись, але зовсім не вистачає часу на нормальний сон. Тільки при повноцінному сні у людини буває гарний настрій, який дозволить організму мати здоровий вигляд. Тільки після такого комплексного підходу ви досягнете поставлених цілей”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...