Смертельну загрозу знайшли в смартфонах

Смертельну загрозу знайшли в смартфонах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У Великобританії за останні десять років відзначили збільшення частоти випадків захворювання на рак головного мозку більш ніж удвічі.

В якості однієї з імовірних причин сумної статистики називають мобільні телефони, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За даними дослідження, рівень гліобластоми виріс з 2,4 до 5,0 на 100 000 чоловік в Англії в період з 1995 по 2015 рік. В якості однієї з імовірних причин зростання захворюваності вчені назвали використання стільникових, що підтверджують попередні дослідження в даній області.

Роботи дослідників тоді доводили, що мобільні телефони можуть бути пов’язані зі змінами в мозку і розвитком пухлин.

Медики відзначають, що пухлини в основному розвиваються в лобової і скроневої областях, а також біля вуха. Це і наштовхує на думки про шкоду смартфонів.

Разом з тим вчені закликають не панікувати, оскільки чіткого взаємозв’язку між радіочастотами телефонів і важкими захворюваннями головного мозку немає.

Є теорія, що стільникові телефони випромінюють радіочастотну енергію, форму неіонізуючого випромінювання, а тканини в організмі, які стикаються зі смартфонами, можуть поглинати цю енергію. Нібито це і призводить до злоякісних процесів. Однак поки жодне дослідження не довело пряму залежність.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що онкологи дали важливі поради щодо боротьби з раком.

Джерело: Народна Правда