Цей продукт збереже здоров’я серця і судин

Цей продукт збереже здоров’я серця і судин
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Американські вчені провели глобальне дослідження, аби з’ясувати, який із продуктів харчування підтримує серце і покращує його роботу.

Вчені ввели в раціон піддослідних гризунів з надлишковою масою тіла квасолю і через кілька тижнів відзначили, що у мишей помітно знизилася вага, а також зменшився рівень холестерину в крові, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на wworld.

Loading...

Кардіологи переконані, що корисні властивості квасолі є актуальними не тільки для гризунів, а й для людей, тому цей продукт слід включити в раціон харчування і вживати його не менше 3 разів на тиждень.

Завдяки квасолі людина зможе оздоровити судинну систему, від стану якої залежить і робота серця. А також попередити найпоширеніші на сьогоднішній день захворювання: атеросклероз, артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, інсульт, інфаркт та інші.

До того ж, в ході дослідження американські вчені виявили взаємозв’язок між введенням в раціон харчування гризунів квасолі і поліпшенням роботи їхньої нервової системи. Таким чином, кардіологи прийшли до висновку, що людям, які піддаються стресам занадто часто, потрібно регулярно їсти страви з квасолею.

Нагадаємо, лікарі розповіли про унікальні властивості петрушки. Її коріння використовують  при ожирінні і хворобах печінки,  а  зелень рекомендується при атеросклерозі.

Також дієтологи назвали селеру одним з найкорисніших коренеплодів. Одна з головних функцій селери – уповільнення процесів старіння.

Раніше лікарі розповіли про чудодійні властивості капусти. Щоденні порції брокколі, білокачанної та цвітної капусти можуть запобігти найрізноманітнішим розладам, починаючи від артриту і закінчуючи хворобами серця.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...