Американський Конгрес хоче дати Україні ще чверть мільярда

Американський Конгрес хоче дати Україні ще чверть мільярда
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Комітет з питань Збройних сил нижньої палати американського Конгресу вніс пропозицію закласти $250 млн на допомогу Україні в сфері оборони в проект бюджету Пентагону на 2019 рік.

Про це повідомило Посольство України в США, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу США представив проект закону про “Бюджет США на 2019 року на потреби національної оборони”. Сума коштів, яку пропонується виділити для безпеки допомоги Україні, в тому числі летальних видів озброєнь, визначена в обсязі $250 млн, що на $100 млн більше, ніж Комітет пропонував надати в поточному бюджетному році”, – йдеться в повідомленні.

При цьому вказується, що $50 млн із зазначеної суми “пропонується направити виключно для надання летального зброї оборонного характеру”.

Згідно з процедурою, подібний законопроект має бути узгоджений з Сенатом США, після чого проходить голосування в обох палатах, а узгоджена версія подається на підпис президента Сполучених Штатів.


Нагадаємо, за останні кілька місяців прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вже вдруге зустрівся з помічником Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчеллом. Відбулося обговорення стратегічних питань взаємної співпраці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...