Волкер пояснив, навіщо Україні дали Javelin

Волкер пояснив, навіщо Україні дали Javelin
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

США надали Україні протитанкові ракетні комплекси Javelin з метою стримування російської агресії, а не для провокування збройного конфлікту. Жоден з варіантів наступу чи провокації американці не вважають раціональним.

Як передає “НАРОДНА ПРАВДА”, про це повідомив спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер у Twitter.

За словами дипломата, США прагнуть до ефективної протидії російській агресії. Тому американське озброєння українці використовуватимуть за умови наступу окупаційних військ. Волкер наголосив, що необхідно створити потенціал, який буде дорого коштувати для Росії у випадку її бажання розширити свій контроль над українськими територіями.Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Георгій Тука, заступник голови Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб розкрив, на яких умовах США надали Україні Javelin. 

Додамо, що у США офіційно підтвердили поставку в Україну американських переносних протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) Javelin. Представниця Державного департаменту США Хізер Нойерт додала, що вони з’явилися в Україні ще кілька тижнів тому. 

 

Джерело: Народна Правда