Сила в правді

Навігація
Головна Новини Чому українцям відмовляють у в'їзді в ЄС: назвали причини

Чому українцям відмовляють у в’їзді в ЄС: назвали причини

Чому українцям відмовляють у в’їзді в ЄС: назвали причини
в Новини/Світська правда

Близько 4,3 мільйона українців побували в країнах Євросоюзу за біометричними паспортами після введення безвізового режиму.

В цілому за цей період в країни ЄС з’їздили 17,6 мільйонів українців, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ubr.

Незважаючи на це, кількість відмов на в’їзд в ЄС для українців продовжує зростати. За звітний період 37 тисяч українців не змогли виїхати в Європу, і це на 34 відсотки більше, ніж у 2016 році.

«Поки, на відміну від Грузії, Україні не загрожує позбавлення безвізового режиму, так як ці цифри не є критичними», – розповіла аналітик, заступник директора ГО «Європа без бар’єрів» Катерина Кульчицька.

Однак, за її словами, все може змінитися, якщо хоча б один з ключових критеріїв піде в червону зону. Втім, Кульчицька відзначає, що ситуація може різко змінитися, якщо, наприклад, за кілька місяців число українських нелегалів в ЄС зросте в рази, або ж, якщо українці зроблять велику кількість злочинів на території ЄС.

Кульчицька нагадала, що в 2017 році в Євросоюзі виявили понад 32 тисяч громадян України, що мають статус «нерегульованого мігранта». «Добре, що з них більше 29 тисяч осіб повернулися в Україну добровільно. Це певним чином заспокоїло європейців», – додала експерт.


Як повідомлялося раніше, 25 жовтня 2017 року Європейський парламент проголосував за впровадження нової системи реєстрації в’їзду та виїзду на зовнішніх кордонах Шенгенської зони. Нова система дозволить мати інформацію про людей з-за меж ЄС, про їхній в’їзд, виїзд та відмову у в’їзді, реєстрацію під час подорожі до та з ЄС.

Зараз для поїздки до країн Євросоюзу українцям достатньо мати біометричний паспорт, зворотній квиток і документи, які підтверджують мету поїздки, строки перебування та місце проживання. З 2020 року для в’їзду до ЄС необхідно буде пройти попередню авторизацію в системі ETIAS.

Тим часом, в Україні можуть заборонити виїзд за кордон громадянам, які не платять аліменти. Про це заявив голова Мінюсту України Павло Петренко.

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

Останні Новини

Scroll Up

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: